Klub Spaniela


 





Ranking wystawowy

WYNIKI RANKINGU WYSTAWOWEGO ZA ROK 2018
Kategoria Psy Dorosłe:

1 m. ESTRAGON Supra Cetera , Whippet, wł. Donata Jencz, 2025 pkt.
2 m. Arctica FCI UTGARD NEW DAIMONDSON, Samoyed, wł. Andrzej Kubiak, 1364 pkt.
3 m. BOSS z Domu Rossa FCI, Chihuahua krótkowłosa, wł. Agnieszka Kwiatkowska – Gurdak, 1350 pkt.
4 m. ORION Kalong, Pinczer średni, wł. Mirosław Koreciński, 1217 pkt.
5 m. OTIS BOANEGROS CHARMING OLAF, Sznaucer min. Biały, wł. Natalia Kończewska, 744 pkt.
6 m. NAZIR Buszówka, Terier walijski, wł. Mirosława Jabłońska, 730 pkt.
7 m. FAIR PLAYER Lalabay, Spaniel kontynent. Papillon, wł.Elżbieta Trzybińska Weronika Trzybińska, 698pkt
8 m. Cherni Strazhnik TIMLY FIND, Sznaucer średni, czarny, wł. Małgorzata Łoboda, 620 pkt.
9 m. NERVE Magyar – Tim, Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Hubert Nowakowski, 471 pkt.
10 m. Lab’sPb TRENDSETTER, Labrador Retriever, wł. Edyta Zmudzińska, 463 pkt.
10 m. ZEFIR z Łowickiego Księstwa, Chiński Grzywacz bezwłosy, wł. Aneta Kabatek, 463pkt.
11 m. MAN, Gończy serbski, wł. Joanna Michalik, 415 pkt.
12 m. ANUBIS Vadus, Chiński Grzywacz, wł. Aneta Kabatek, 395 pkt.
13 m. CZRDASZ KUSY Corrgilia, Welsh Corgi Pembroke, wł. Robert Kokot, 343 pkt.
14 m. DODI Stars Border Collies, Border Collie, wł. Sylwia Lis, 322 pkt.
15 m. ARTEMIS Feragon, Gończy serbski, wł. Joanna Michalik, 265 pkt.
16 m. CLOONEY MATIICE V.D.CHESANNEHOF, Mały Munsterlander, wł. Tomasz Chodera, 255 pkt.
17 m. FLAWLESS WINNER Shi – Kin, Chow chow, Alicja Swebodzińska, 247 pkt.
18 m. TAYSON z Więcborskiej Doliny, Owczareg Niemiecki dł., wł. Maciej Michniewski, 104 pkt.
19 m. TABUN Markarowi, Ceskoslovensky Vlciak, wł. Karolina Rapeła, 103 pkt.
20 m. Fushiqi Duma Sumuraja, Akita, wł. Alina Czechorowska, 24 pkt.

Kategoria Suki Dorosłe

1 m. Deus Venator AMORE CON TE, Flat Coated Retriever, wł. Magdalena Dach, 1373 pkt.
2 m. EMILLY MONTI MELLA, Chhuahua krótkowłosa, wł. Agnieszka Kwiatkowska, 1134 pkt.
3 m. ANGEL OF VICTORY Vadera’s Team, Nova Scotia Duck Tolking Retriever, wł. Anna Preihs, 850 pkt.
4 m. VALKYRIA Perła Kaukaza, Owczarek kaukaski, wł. A.T. Rohn, 811 pkt.
5 m. BLUE DENIM Alive Silver, wyżeł weimarski, krótkowłosy, wł. Anna Kubas – Fałczyk, 725 pkt.
6 m. ARTEMIDA z Szerokiego Boru, Polski spaniel Myśliwski, wł. Elżbieta Jedlińska, 529 pkt.
7 m. MELLA z Weselskiej Zagrody, Owczarek Niemiecki, wł. Krzysztof Kowalski, 448 pkt.
8 m. DIANA, Gończy serbski, wł. Joanna Michalik, 410 pkt.
9 m. Cherni Strazhnik GRAFFITI BLACK, Sznaucer średni czarny, wł. Małgorzata Łoboda, 392 pkt.
10 m. ALL MY HEART Syringa Meyeri FCI, Labrador Retriver, wł. Edyta Zmudzińska, 348 pkt.
11 m. BRENDY Kosmaty Skrzat, Spaniel kontynentalny Papillon, wł. Aneta Kabatek 230 pkt.
12 m. ULTIMA IN GOLD Ko-To-Ra, Owczarek szkocki długowłosy, wł. Marzena Piekarska, 137 pkt.
13 m. Kameyoko Go Migoto Inu, Akita, wł. Mariola Siuzdak, 88 pkt.
14 m. ABI z Szubińskiego Grodu, Owczarek Niemiecki, wł. Krzysztof Kowalski, 50 pkt.

Kategoria Psy Szczenięta

1 m. FAIR PLAYER Lalabay, Spaniel Kontynentalny Papillon, wł. E. Trzybińska, W. Trzybińska, 183 pkt.
2 m. BELYI LEKAR VIRTUS, Owczarek środkowoazjatycki, wł. A.T. Rohn, 102 pkt.
3 m. VELVET CHARM Perłowy Raj, Spaniel Kontynentalny Papillon, wł. Aneta Kabatek, 15 pkt.

Kategoria Suki Szczenięta

1 m. ADELLE OF CLEO Arctic Menuet, Samoyed, wł. Andrzej Kubiak, 307 pkt.
2 m. POLLIN FOR SONATA ARCTICA IŻ DOMA SHER, Samoyed, wł. Andrzej Kubiak, 289 pkt.
3 m. VITA – CHIHUA DIANNA, Chihuahua krótkowłosa, wł. Agnieszka Kwiatkowska, 260 pkt.
4 m. CHINATSU GO Sakura No Sono, Akita, wł. Mariola Siuzdak, 70 pkt.
5 m. FAIRY QUEEN Maraeco King, Cavalier King Charles Spaniel, wł. Joanna Rynarzewska, 58 pkt.
5 m. JOLLY Karnelis, Border Collie, wł. Sylwia Lis, 58 pkt.
6 m. JENA Karnelis, Border Collie, wł. Sylwia Lis, 41 pkt.
7 m. BRENDY Kosmaty Skrzat, Spaniel Kontynentalny Papillon, wł. Aneta Kubiak, 33 pkt.

Kategoria Psy Myśliwskie

1 m. ARTEMIS Feragon, Gończy serbski, wł Joanna Michalik, 10 pkt.
1 m. CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF, Mały Musterlander, wł. Tomasz Chodera, 10 pkt.
2 m. Man, Gończy serbski, wł. Joanna Michalik, 8 pkt.
3 m. NERVE Magyar – Tim, Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Hubert Nowakowski, 5 pkt
4 m. ARTEMIDA z Szerokiego Boru, Polski Spaniel Myśliwski, wł. Elżbieta Jedlińska, 3 pkt.

Wszystkim gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.





   REGULAMIN I PUNKTACJA RANKINGU WYSTAWOWEGO











Poprzednia strona: Hodowle, szczeniaki
Następna strona: Reproduktory


Wyświetleń: 3708275 © Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz