Klub Spaniela


 





Sekcje

DZIAŁALNOŚĆ ODDZIAŁU, PRACA SEKCJI w kolejne dni tygodnia:

Sekretariat: załatwia sprawy członkowskie, przyjmuje opłaty, wydaje druki i czasopisma, udziela wszelkich informacji dotyczących działalności Oddziału, organizacji wystaw, przeglądów hodowlanych, kontaktuje zainteresowane osoby z hodowcami w sprawie zakupu szczeniąt.

PONIEDZIAŁEK - ODDZIAŁ NIECZYNNY

 

WTOREK - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH - WYŻŁY, JAMNIKI, GOŃCZE I POSOKOWCE, TERIERY MYŚLIWSKIE (niemiecki terier myśliwski, terier walijski, parson i jack russel terier, border terier, foksteriery) PŁOCHACZE NIEMIECKIE, POLSKI SPANIEL MYŚLIWSKI, CHARTY
Kierownik sekcji III,V,VI,VII: Leszek Siejkowski - sędzia międzynarodowy,
Z-ca Iwona Żuczek - asystent kynologiczny,
Z-ca kierownika gr III: Hubert Dębowski – asystent kynologiczny,
Z-ca kierownika gr VI: Katarzyna Rosołek-Rosińska – asystent kynologiczny,
Z-ca kierownika gr VII: Agnieszka Pastucha - sędzia międzynarodowy Pracy Psów Myśliwskich,
działacze: Paulina Wałkowska-Staniszewska- asystent kynologiczny, Marta Dufrat
asystent kynologiczny – Rafał Buczkowski
- Szkolenie psów myśliwskich:
Agnieszka Pastucha - sędzia międzynarodowy Pracy Psów Myśliwskich,
Asystenci pracy psów myśliwskich:
Anna Siejkowska-Rybarczyk, Hubert Dębowski, Andrzej Jarmoliński, Marcin Nawrot, Bartosz Rybarczyk, Piotr Wolny, Damian Cierzniewski, Iwona Żuczek, Joanna Michalik, Radosław Gronikowski, Paweł Konopa

SEKCJA DUMMY:
Leszek Siejkowski, Alicja Szymańska – Paszczuk, Maria Kowalska - Rurarz

SEKCJA JAMNIKA Gr IV FCI
Kierownik sekcji: Iwona Żuczek – asystent kynologiczny
Działacze: Ewa Barwicka, Jeremi Sławiński, Anna Siejkowska – Rybarczyk, Maria Wawrzyniak – sędzia kynologiczny
Anna Romanowska-Karpińska – asystent kynologiczny

SEKCJA CHARTÓW Gr X FCI
Kierownik: Angelika Sokołowska-Pomes – asystent kynologiczny
Z-ca kierownika Anna Rojszyk, Działacz – Anna Szynkiewicz

SEKCJA SPANIELI, RETRIEVERÓW Gr VIII FCI
Kierownik: Jerzy Olszewski - sędzia międzynarodowy
Małgorzata Lorenc - sędzia międzynarodowy - głos doradczy
Z-ca kierownika: Krzysztof Kabat - (sekcja retrievery + lagotto i dowodne) asystent kynologiczny
Działacze: Joanna Jagodzinska
Z-ca kierownika: Renata Waczyńska (sekcja spaniele)
Działacze: Karol Sieracki - asystent kynologiczny, Elżbieta Jedlińska

SEKCJA OWCZARKA NIEMIECKIEGO
Kierownik: Zbigniew Szcześniak - sędzia międzynarodowy
Działacze: Michał Garstecki, Łukasz Brzozowski

 

ŚRODA - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA MOLOSOWATYCH Gr. II FCI
Kierownik: Wanda Kotik - sędzia międzynarodowy.
Z-ca kierownika: Bożena Hudzicka – asystent kynologiczny (molosowate)

SEKCJA TERRIERÓW Gr III FCI
( sekcje 3,4 niektóre z ras terrierów z sekcji 1,2)
Kierownik: Anna Jedlińska – sędzia kynologiczny
Z-ca kierownika - Elżbieta Jedlińska
Działacze:, Bożena Hudzicka- asystent kynologiczny
Lucyna Krispin, Estera Owczarska, Paulina Guz

SEKCJA SZPICÓW Gr. V FCI
Kierownik: Małgorzata Lorenc – Sędzia Międzynarodowy
Z-ca – Ewa Nowak – asystent kynologiczny
Działacze: Wioletta Knop, Ewa Grzeszczak, Marek Nowak

 

CZWARTEK - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA PSÓW OZDOBNYCH I DO TOWARZYSTWA Gr IX FCI
Kierownik: Angelika Sokolowska-Pomes - asystent kynologiczny
Jerzy Olszewski – sędzia międzynarodowy, głos doradczy, przeglądy miotów w terenie
Z-cy kierownika:
Beata Sieracka – asystent kynologiczny, rasy – cavlier king charles spaniel, chihuahua, chiński grzywacz, papillon, phalene, pudle, rosyjski toy,
Katarzyna Gajewska – rasy -maltańczyk, terier tybetański, hawańczyk, bolończyk, bichon, coton,
Katarzyna Sendecka – asystent kynologiczny, rasy –buldog francuski, mops, lhasa apso, pekińczyk, japan, shih tzu, boston terrier, gryfoniki,
asystent kynologiczny: Ewa Besaraba – przeglądy miotów w terenie,
Działacze: Magdalena Dach, Ewa Szeligowska

SEKCJA PSÓW PASTERSKICH Gr I FCI
Kierownik: Beata Klawińska - sędzia międzynarodowy
Z-ca kierownika: Andrzej Klawiński – asystent kynologiczny
Jerzy Prywiński Sędzia Międzynarodowy –głos doradczy

SEKCJA PINCZERÓW I SZNAUCERÓW Gr. II FCI
Kierownik: Beata Klawińska- sędzia międzynarodowy
Z-ca kierownika: Józef Jankowski - asystent kynologiczny
Działacze: Anna Waszak, Magdalena Tuczyńska, Małgorzata Łoboda, Natalia Kończewska

 

PIĄTEK - ODDZIAŁ NIECZYNNY


 

Sekcje prowadzą dokumentację hodowlaną psów z naszego oddziału, przeglądy miotów, tatuaże. Służą pomocą w zakresie przygotowania psów do wystaw oraz innych problemów dotyczących konkretnych ras psów.


SEKCJA SZKOLENIA
DYŻURY w czasie trwania kursów - sobota, niedziela godz. 8.00-14.00 w Ośrodku Szkoleniowym przy ul. Armii Krajowej 8, w pozostałe dni kontakt telefoniczny.

Skład Oddziałowej Komisji Szkolenia: Kierownik Sekcji
Przewodnicząca Oddziałowej Komisji Szkolenia Psów- Magdalena Domańska – członek podkomisji Głównej Komisji Szkolenia Psów
Gospodarz Ośrodka Szkolenia Psów, instruktor agility, asystent kynologiczny - prowadząca szkolenie i treningi agility – tel. 502-640-927

Zastępca kierownika Krzysztof Ciąćka instruktor, asystent kynologiczny
tel. 52 344-87-61 (kom. 602-278-729).

Członkowie Oddziałowej Komisji Szkolenia:
Henryk Salamon - międzynarodowy sędzia kynologiczny prób pracy psów obrończych i towarzyszących, sędzia obedience;
- st. instruktor (psy towarzyszące, obrończe, obedience) – tel: 601 274 119,
Alicja Gusowska - instruktor agility,
Ewa Grzeca - instruktor agility,
Magdalena Balcewicz - instruktor agility
Jarek Burak



PRZEWODNICZĄCY ODDZIAŁU
przyjmuje interesantów w każdy wtorek w godz. 17.00-19.00.





Poprzednia strona: Opłaty Związkowe
Następna strona: Ogłoszenia


© Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz