2015-05-23, 10:43










Klub Spaniela


 





Sekcje

DZIAŁALNOŚĆ ODDZIAŁU, PRACA SEKCJI w kolejne dni tygodnia:

Sekretariat: załatwia sprawy członkowskie, przyjmuje opłaty, wydaje druki i czasopisma, udziela wszelkich informacji dotyczących działalności Oddziału, organizacji wystaw, przeglądów hodowlanych, kontaktuje zainteresowane osoby z hodowcami w sprawie zakupu szczeniąt.

PONIEDZIAŁEK - ODDZIAŁ NIECZYNNY

 

WTOREK - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH - WYŻŁY, JAMNIKI, GOŃCZE I TERIERY MYŚLIWSKIE (niemieckie teriery myśliwskie, teriery walijskie, parson russel terrier, jack russel terrier, border terrier, foksteriery), PŁOCHACZE NIEMIECKIE
Kierownik: Leszek Siejkowski - Sędzia Międzynarodowy
Z-ca: Iwona Żuczek - asystent kynologiczny
Asystenci kynologiczni - Anna Romanowska-Karpińska, Katarzyna Rosołek-Rosińska, Rafał Buczkowski, Hubert Dębowski
Działacze: Ewa Barwicka, Renata Waczyńska
- Szkolenie psów myśliwskich:
Agnieszka Pastucha - Sędzia Międzynarodowy Pracy Psów Myśliwskich
Asystenci pracy psów myśliwskich:
Anna Siejkowska-Rybarczyk, Hubert Dębowski, Andrzej Jarmoliński, Maciej Jedliński, Marcin Nawrot, Bartłomiej Piotrowski, Bartosz Rybarczyk, Piotr Wolny, Damian Cierzniewski, Iwona Żuczek

SEKCJA SPANIELI, RETRIEVERÓW Gr VIII FCI
Kierownik: Małgorzata Lorenc - Sędzia Międzynarodowy
Z-ca: Krzysztof Kabat - asystent kynologiczny
Z-ca: Karol Sieracki- asystent kynologiczny
Działacze: - Elżbieta Jedlińska, Agnieszka Pieczyńska, Aneta Sitkiewicz

SEKCJA CHARTÓW Gr X FCI
Kierownik: Małgorzata Lorenc - Sędzia Międzynarodowy
Działacze: Anna Szynkiewicz, Anna Szulc

SEKCJA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
Kierownik: Zbigniew Szcześniak - Sędzia Międzynarodowy
Działacz - Wojciech Szczucki

 

ŚRODA - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA MOLOSOWATYCH Gr. II FCI
Kierownik: Wanda Kotik - Sędzia Międzynarodowy
Z-ca: Bożena Hudzicka

SEKCJA PINCZERÓW I SZNAUCERÓW Gr. II FCI
Kierownik: Józef Jankowski - asystent kynologiczny
Z-ca: Wanda Zielak - asystent kynologiczny
Działacze: Anna Waszak, Maria Magdalena Tuczyńska

SEKCJA TERRIERÓW Gr III FCI
Kierownik: Anna Jedlińska - Sędzia Międzynarodowy Pracy Psów Myśliwskich
Sędzia Międzynarodowy - Małgorzata Lorenc
Działacze: Elżbieta Jedlińska, Estera Owczarska, Lucyna Krispin

 

CZWARTEK - SEKRETARIAT CZYNNY OD 11.00 DO 19.00, DYŻURY SEKCJI OD 17.00 DO 19.00

SEKCJA PSÓW OZDOBNYCH I DO TOWARZYSTWA Gr IX FCI
Kierownik: Angelika Sokolowska-Pomes - asystent kynologiczny
Z-cy kierownika: Beata Sieracka – asystent kynologiczny, rasy - cavlier king charles spaniel, chihuahua, chiński grzywacz, papillon, phalene, pudle, rosyjski toy
Katarzyna Gajewska - rasy -maltańczyki, terier tybetański, hawańczyk, bolończyk, bichon, coton
Katarzyna Sendecka - asystent kynologiczny, rasy –buldogi francuskie, mopsy, lhasa apso, pekińczyki, japan, shih tzu, boston terriery, gryfoniki
Działacze: Jerzy Olszewski - Sędzia Międzynarodowy
Asystenci kynologiczni: Sławomir Nowicki, Ewa Besaraba

SEKCJA PSÓW PASTERSKICH Gr I FCI
Kierownik: Beata Klawińska - Sędzia Międzynarodowy
Z-ca: Andrzej Klawiński - asystent kynologiczny
Działacze: Jerzy Prywiński - Sędzia Międzynarodowy, Magdalena Wiluś, Brygida Kruzińska

SEKCJA SZPICÓW Gr. V FCI
Kierownik: Ewa Nowak - asystent kynologiczny
Działacze: Krzysztof Wydrzyński, Marek Nowak

SEKCJA KYNOTERAPII
Kierownik: Hanna Wojciechowska - asystent kynologiczny

 

PIĄTEK - ODDZIAŁ NIECZYNNY


 

Sekcje prowadzą dokumentację hodowlaną psów zarejestrowanych w naszym oddziale, przeglądy miotów, tatuaże. Działacze sekcji służą pomocą w zakresie przygotowania psów do wystaw oraz innych problemów dotyczących konkretnych ras psów.


SEKCJA SZKOLENIA DYŻURUJE: W czasie trwania kursów - sobota, niedziela godz. 8.00-14.00 w Ośrodku Szkoleniowym przy ul. Armii Krajowej 8, w pozostałe dni kontakt telefoniczny.
Skład Oddziałowej Komisji Szkolenia:
Kierownik Sekcji (Przewodniczący Oddziałowej Komisji Szkolenia): Międzynarodowy Sędzia Prób Pracy Psów Obrończych i Towarzyszących, Sędzia obedience, st. instruktor - Henryk Salamon tel.kom. 601-274-119;
Zastępca Przewodniczącego: Krzysztof Ciąćka instruktor, asystent kynologiczny tel. 52-344-87-61 (kom. 602-278-729).
Rafał Buczkowski – asystent kynologiczny PT i OBEDIENCE, asystent gr. VII, gospodarz obiektu szkoleniowego – tel: 500-403-240

Przewodnicząca Podkomisji Agility: Magda Domańska instruktor agility, asystent kynologiczny - prowadząca szkolenie i treningi agility - tel. 502-640-927
Członek Oddziałowej Komisji Szkolenia: Alicja Gusowska instruktor agility,
działacz: Ewa Grzeca

PRZEWODNICZĄCY ODDZIAŁU
przyjmuje interesantów w każdy wtorek w godz. 17.00-19.00.





Poprzednia strona: Sędziowie wystawowi ZKwP O/Bydgoszcz
Następna strona: Ogłoszenia


Wyświetleń: 3209352 © Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz