2016-11-09, 22:50










Klub Spaniela


 





Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Tuchola 2008-07-19

Wyniki wystawy:

GRUPA III - sędzia: LESZEK SIEJKOWSKI

1. TERIER WALIJSKI
   KRASKA ze Szczerego Pola
   Hod.: J.i B.Kasprzak,
   wł.: Marcin Pazdro

2. FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY
   ASTRA z Kobielanki
   Hod.: Elżbieta Kozłowska, wł.: Jolanta Downer

3. NIEMIECKI TERIER MYŚLIWSKI
   IRA z Króliczego Dołka
   Hod.: Zbigniew Niedzielski, wł.: Sebastian Nowak

GRUPA IV - sędzia: ANDRZEJ JAKUBOWSKI

1. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY
   PIEMONT Hycon
   Hod.: Robert Andersohn, wł.: Iwona Gniewkowska

2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY
   LACII od Zamise
   Hod.: Alena Sucha, wł.: Beata Żyder

3. JAMNIK DŁUGOWŁOSY KRÓLICZY
   FIGA z Więcborskich Pól
   Hod. i wł. : Bogdan Pawłowski

GRUPA V - sędzia: MAŁGORZATA LORENC

1. ŁAJKA ZACHODNIO - SYBERYJSKA 
   KOLCZUM Dzicza Ostoja
   Hod.: Jarosław Kołodziejczyk, wł.: Jacek Wolanicki

GRUPA VI - sędzia: ALEKSANDER SKRZYŃSKI

1. BEAGLE
   Absolutely Spotless URANIA
   Hod.: Tomasz Budkowski, wł.: Agnieszka Chromińska

2. POSOKOWIEC BAWARSKI
   RIKA z Dziczego Raju
   Hod.: Tomasz Zielonka, wł.: Elżbieta Drabińska

3. GOŃCZY POLSKI
   BERDYSZ Herbu Węszynos
   Hod.: B. Kielar, wł.: Rafał Pluto – Prondziński

GRUPA VII - sędzia: MAŁGORZATA LORENC

1. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
   Malomkozi JASMINE
   Hod.: Isvan Nagy, wł.: Małgorzata Trzcińska

2. WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
   Argenteus INDIGO DREAM PAKER
   Hod. i wł.: Beata Gazecka

3. SETER ANGIELSKI
   QUITE A STAR Venatrisett
   Hod.: Krzysztof Mincewicz, wł.: Marta Wysocka – Mincewicz

GRUPA VIII - sędzia: HALINA KLIMASZEWSKA

1. ANGIELSKI SPRINGER SPANIEL
   Spartakas BINGO TEMA
   Hod.: Aurelija Tunkuliene, wł.: Maria Tyszecka

2. ANGIELSKI COCKER SPANIEL
   IRON Sant Tulip
   Hod.: Drahomila Konecna, wł.: Eugenia Fengler

3. GOLDEN RETRIEVER
   Neverland BLUEBIRD  SINGING IN MY HEART
   Hod. i wł.: Barbara Blacharska

GRUPA X - sędzia: MAŁGORZATA LORENC

1. CHART ROSYJSKI - BORZOI
   SONIA Negrus
   Hod. i wł.: Justyna Bielicka

2. WHIPPET
   JEDYNA TAKA Vincity Omnia
   Hod. i wł.: Maria Banasiak

3. WICZARZ IRLANDZKI
   MAŁA Celtic Alanda
   Hod.: K. Skowronek, wł.: Anna Kursicka


KONKURS "MŁODY PREZENTER" - sędzia: LESZEK SIEJKOWSKI

GRUPA MŁODSZA:

1. ANTONINA ZAKRZEWSKA
   Foksterier szorstkowłosy: PORTHVALE STANLEY GIRL

2. ELŻBIETA JEDLIŃSKA
   Seter angielski: AVIA Traperska Psiarnia

3. JOANNA ŻMIJEWSKA
   Golden Retriever: KATLEEN JOSEPHINE Staszel

GRUPA STARSZA

1. ANNA WOJEWSKA
   Petit Basset Griffon Vendeen: HELENKA d’HIVER Rewolucja z Galicji

ZWYCIĘZCA DNIA

ANTONINA ZAKRZEWSKA - GRUPA MŁODSZA

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ WYSTAWY - sędzia: HALINA KLIMASZEWSKA

1. BEAGLE
   Absoluty Spotless ZENIT
   Hod.: Tomasz Budkowski, wł.: Rafał Konieczny, Kamila Smolska

2. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
   BAR von der Nachtweide
   Hod.: Christoph Hoehne, wł. Małgorzata Trzcińska

3. PARSON RUSSELL TERRIER
   RUMBA Półdiable
   Hod.: K. i D. Trenka, wł.: Katarzyna Tomalak

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR WYSTAWY - sędzia: MAŁGORZATA LORENC

1. GOŃCZY POLSKI
   DIANA Herbu Oksza
   Hod.: Hubert Bartha, wł.: Karol Nicpoń

2. SETER ANGIELSKI
   QUITE A STAR Venatrisett
   Hod.: Krzysztof Mincewicz, wł. Marta Wysocka-Mincewicz

3. ANGIELSKI SPRINGER SPANIEL
   MORE THEN A FRIEND Three Pond Valley
   Hod.: Iwona Staniszewska, wł.: Piotr i Anna Kukier

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN WYSTAWY - sędzia: ANDRZEJ JAKUBOWSKI

1. GOLDEN RETRIEVER
   QUINTESSENCE Complement
   Hod.: Bogusława Polańczyk, wł.: Kamila Sulik

2. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY
   TRAMP z Kamiennego Labiryntu
   Hod.: Eugeniusz Kałużny, wł.: Zbigniew Biskupski

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - sędzia: ALEKSANDER SKRZYŃSKI

1. GOŃCZY POLSKI
   BERDYSZ Herbu Węszynos
   Hod.: B. Kielar, wł. Rafał Pluto - Prondziński

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - sędzia: ALEKSANDER SKRZYŃSKI

1. GOŃCZY POLSKI
   CZERTA Czarcie Błoto
   Hod. Janusz Sala, wł.: Paweł Koschany

2. BEAGLE
   DART TOM PACK z Gangu Tutich
   Hod.: Iwona Tuturusz, wł.: Marta Osowska

3. WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
   BRIDGE Katafygi
   Hod.:Petera Tureckova, wł.: Michaela Nytlova (Czechy)

NAJPIĘKNIEJSZY PIES KRAJOWEJ WYSTAWY PSÓW RAS MYŚLIWSKICH TUCHOLA 2008

Sędzia: ALEKSANDER SKRZYŃSKI

1. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
   Malomkozi JASMINE
   Hod.: Istvan Nagy, wł.: Małgorzata Trzcińska

2. TERIER WALIJSKI
   KRASKA ze Szczerego Pola
   Hod.: J. i B. Kasprzak, wł.: Marcin Pazdro

3. BEAGLE
   Absolutely Spotless URANIA
   Hod.: Tomasz Budkowski, wł.: Agnieszka Chromińska




Poprzednia strona: Wyniki wystaw
Następna strona: Sędziowie kynologiczni ZKwP O/Bydgoszcz


Wyświetleń: 3708389 © Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz