2016-11-09, 22:50










Klub Spaniela


 





IV Zimowa Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych

WYNIKI - SOBOTA (16.02.2008 R.)

GRUPA I - sędzia: Mariola Semik

  1. OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY
    Amalie SOUL SEARCHER
    Hod. Anne Hoollywood (Anglia), wł. Andrzej Kamiński
  2. BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI
    Armida Fortunatus
    Hod. i wł. Ewa i Agnieszka Stolarskie
  3. OWCZAREK SZETLANDZKI
    Moorwood CARRIBEAN NIGHT TROPHY
    Hod. Per Svarstad, wł. Anna Szulc


GRUPA II - sędzia: Piotr Król

  1. NOWOFUNDLAND
    ESCAPADE ESCAGO For Shadow’s Eternity
    Hod. Manuela Zierlinger, wł. Sylwia Engelmann (Niemcy)
  2. CZARNY TERIER
    FIODOR van DOG POLONICA FCI
    Hod. Iwona Witosławska, wł. Matthyssens (Belgia)
  3. SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY
    DAMA Days
    Hod. i wł. Andrzej Grabałowski


GRUPA IX - sędzia: Vera Teryentieva (Białoruś)

  1. MOPS
    METEORYT Pomarszczony Czar
    Hod. i wł. Jolanta Walczak
  2. PUDEL MINIATUROWY CZARNY
    MARCO MIO CUORCINO Crista Mini
    Hod. i wł. Krystyna Gniadek
  3. LHASA APSO
    BONA Śnieżny Lew
    Hod. i wł. Sylwia Dombek

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - sędzia: Magdalena Świętoń

  1. LHASA APSO
    MAHIDIKA PIAULAU-GOU
    Hod. i wł. Bożena Młodożeniec
  2. POLSKI OWCZAREK NIZINNY
    NIZINNY SPONTAN Rivendal
    Hod. i wł. Małgorzata Wiatroszak
  3. SHIH TZU
    CHELSA SENIDA
    Hod. B arbara Chuchrowska, wł. Maria Kubicz

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - sędzia: Maciej Kozber

  1. PUDEL ŚREDNI CZARNY
    BONCO der Schwarze Traum
    Hod. B.S. Hohne, wł. Maria Bednarkiewicz
  2. BULLMASTIFF
    PI-ET-RA LOMU of TREFILIO
    Hod. Sandor Trefan, wł. Magdalena Góras
  3. BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI
    ARMIDA Fortunatus
    Hod. i wł. Ewa i Agnieszka Stolarskie

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - sędzia: Aleksander Waszkowski

  1. SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL
    INESSE Brodaczowy Czar (ur. 4.06.1996 r.)
    Hod. Irena Kaczmarek, wł. Barbara Gomułka
  2. CESKOSLOVENSKY VLCAK
    CLIF od Bulizniku (ur. 22.12.1997 r.)
    Hod. Zdenek Benes, wł. Ewa Bednarska
  3. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI
    MORKA - BUKSA FILOS (ur. 12.01.2000 r.)
    Hod. i wł. Iwona Wielewska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - sędzia: Mariola Semik

  1. POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI
    MORKA - BUKSA FILOS
    Hod. i wł. Iwona Wielewska
  2. POLSKI OWCZAREK NIZINNY
    ICHMOŚĆ z Gangu Długich
    Hod. Magdalena Larska, wł. Ewa i Janusz Móll

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - sędzia: Wiaczeslav Wierbitzki (Białoruś)

  1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY
    SZCZUROŁAP Z DALEKIEJ REMUS
    Hod. Romana Szczuraszkowa, wł. Krzysztof Pawłowski
  2. HOVAWART
    EUNICE znad Wielkiego Kanału
    Hod. i wł. Sara Błońska

KONKURENCJA "MŁODY PREZENTER"


GRUPA MŁODSZA

  1. ELŻBIETA JEDLIŃSKA
    VIRGINIA Kocia Łapka - Airedale Terrier
  2. WIKTORIA SAPAŁA
    URI Paka Wilkołaka - Jack Russell Terrier
  3. MAŁGORZATA TYMCZAK
    ROSA Renmil - cocker spaniel angielski
  4. PAULINA LISIAK
    AFRA z Dobelnickich luk - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

GRUPA STARSZA

  1. JOANNA SZCZEPAŃSKA
    GEORGY POBEDONOSETS Pozhar v Kremle - Whipet
  2. MARTYNA SAPAŁA
    ULTIMATUM SILVER Matricaria - Yorkshire terrier
  3. AGATA WILCZEWSKA
    MCARENA BLACK SMOOTH Ko-To-Ra - Owczarek szkocki krótkowłosy
  4. ROXANA WITEK
    BRAVEHEART BERENDEY Belyj Boyar - Owczarek południoworos. - jużak

ZWYCIĘZCA DNIA:

1. ELŻBIETA JEDLIŃSKA
2. JOANNA SZCZEPAŃSKA


WYNIKI - NIEDZIELA (17.02.2008 R.)

GRUPA III - sędzia: Piotr Król

  1. WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
    UP’TO’DATE du Moulin de Mac Gregor
    Hod. Ruth O’Connor, wł. Agnieszka Kryszak
  2. AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
    GINGER z Samotni Christa
    Hod. B.K. Pomierni, wł. Agnieszka Reluga
  3. BULTERIER
    IRIS EWIMARK RAKOWNIA
    Hod. i wł. Marek Wojciechowski

GRUPA IV - sędzia: Karolina Wójcik

  1. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY
    Ex Sentia Brazos Ski ALMOND JOY
    Hod. Ina Małecka, wł. Magdalena Kubicka
  2. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
    Revestreken’s XOS
    Hod. Rita Atle Aspevik, wł. Marlena i Andrzej Jakubowscy
  3. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY
    PANIENKA z OKIENKA Brzdąc
    Hod. K.A. Klusak, wł. Bogusław Chałupa, K.A. Klusak

GRUPA V - sędzia: Mariola Semik

  1. ALASKAN MALAMUTE
    STARLIGHT SUTRA SAUSIMAYOK
    Hod. i wł. Jana Wiśniewska
  2. SZPIC MINIATUROWY (POMERANIAN)
    GROOVY LITTLE AMORIST von Palatina Aurora
    Hod. Gabriele Nehrbass, wł. Wioletta Koślicka-Depta
  3. SIBERIAN HUSKY
    UNTIL the TOP of BAKER LAKE
    Hod. Elizabeth Lopez, wł. Urszula Ryszewska

GRUPA VI - sędzia: Maciej Kozber

  1. BASSET HOUND
    Swede Sun’s HAROLD
    Hod. Paula Sunebring, wł. Tomasz Mroczek, Monika Cyperling
  2. BEAGLE
    HOTSHOT XANDRINA
    Hod. i wł. Jadwiga Szulc
  3. POSOKOWIEC BAWARSKI
    FIGO Koguci Pazur
    Hod. Monika Kotowska, wł. Radosław Kotowski

GRUPA VII - sędzia: Anna Winiarska

  1. SETER ANGIELSKI
    VENTU AT MARIS MAGENTA
    Hod. Agata Pawlak, wł. Aleksandra i Dariusz Bolchajmer
  2. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
    BRUNO vom Kalkrieser Berg
    Hod. Ludwig Gross Klussmann, wł. Marlena i Andrzej Jakubowscy
  3. WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
    LE FOL DU VENT Fala Love’a
    Hod. Krzysztof Szwarc, wł. Dorota Mikus - Koralewska

GRUPA VIII - Jenny Miller (Wielka Brytania)

  1. SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI
    Linmoor ZIMPLE ZALIENT
    Hod. Annelie Karlsson, wł. Marcin Książek
  2. GOLDEN RETRIEVER
    ESTO ,QUOD ESSE VIDERIS ADSUM
    Hod. i wł. Magdalena Chmielewska
  3. FLAT COTED RETRIEVER
    VESUVIO Virgo Vestalis
    Hod. Ewa Cuper, wł. Izabela Żerańska

GRUPA X - sędzia: Leszek Siejkowski

  1. CHART POLSKI
    HARDA HUSARSKA SZARŻA
    Hod. i wł. Paweł Brzóska
  2. CHART ROSYJSKI BORZOJ
    SONIA Negrus
    Hod. i wł. Justyna Bielicka
  3. WILCZARZ IRLANDZKI
    GEISHA Festina
    Hod. i wł. Hanna Woźna - Gil

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - sędzia: Mariola Semik

  1. SAMOYED
    CALYPSO FOR SONATA ARCTICA des Lumiers de l’Ostrevant
    Hod. Veronique Adamo, wł. Katarzyna Dziuba - Miązek
  2. AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
    BATAVIA Red Pearl in Ginger FCI
    Hod. Agnieszka Reluga, wł. Agnieszka Reluga, Artur Wiśniewski
  3. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY
    Ex Sentia SHOW ME PLEASE
    Hod. Ina i Agnieszka Małeckie, wł. Małgorzta Karwowska

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - sędzia: Piotr Król

  1. FOKSTERIER KRÓTKOWŁOSY
    OLIVE od Rytrie Malowice
    Hod. Iveta Vovakova, wł. Łukasz Pawłowski
  2. WHIPPET
    ROYAL SNOOPY Yakuza.Gdy FCI
    Hod. i wł. Anna i Małgorzata Modzelewskie
  3. ALASKAN MALAMUTE
    OLYMPIC FIRE Huk Amarok
    Hod. Halna Woźniak, wł. Robert Tokarski

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - sędzia: Małgorzata Lorenc

  1. COCKER SPANIEL ANGIELSKI
    FANTAZJA Galida (ur.15.09.1997 r.)
    Hod. i wł. Grzegorz Dobrowolski
  2. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
    WEGA Wan-Hen (ur.19.08.1996 r.)
    Hod. Magdalena Tabaczyńska, wł. Hanna Maniewska
  3. SIBERIAN HUSKY
    RICK de Ciukci (ur.13.07.1999 r.)
    Hod. Joaquin Guardiola Durall, wł. Teresa Radomska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - sędzia: Maciej Kozber

  1. CHART POLSKI
    HARDA HUSARSKA SZARŻA
    Hod. i wł. Paweł Brzóska
  2. GOŃCZY POLSKI
    NURT Inny Świat
    Hod. Dariusz Kołucki, wł. Katarzyna Paris

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY RAS MYŚLIWSKICH - sędzia: L. Siejkowski

  1. POSOKOWIEC BAWARSKI
    FIGO Koguci Pazur
    Hod. Monika Kotowska, wł. Radosław Kotowski
  2. COCKER SPANIEL ANGIELSKI
    BAZYLIA Cockeret
    Hod. i wł. Renata Waczyńska
  3. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STANDARDOWY
    SYCYLIA Herbu Kopidołek
    Hod. i wł. Alexandra Buczyńska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES IV WALENTYNKOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH
sędzia: Andrzej Mania

  1. NOWOFUNDLAND
    ESCAPADE ESCAGO for Shadow’s Eternity
    Hod. Manuela Zierlinger, wł. Sylwia Engelmann (Niemcy)
  2. WEST HIGHLAND WHITE TERRIER
    UP’TO’DATE du Moulin de Mac Gregor
    Hod. Ruth O’Connor, wł. Agnieszka Kryszak
  3. SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI
    Linmoor ZIMPLY ZALIENT
    Hod. Annelie Karlsson, wł. Marcin Książek

KONKURENCJA "MŁODY PREZENTER" - sędzia: Piotr Król

GRUPA MŁODSZA

  1. WIKTORIA SAPAŁA
    URI Paka Wilkołaka - Jack Russell terrier
  2. ELŻBIETA JEDLIŃSKA
    VIRGINIA Kocia Łapka - Airedale Terrier
  3. OLIWIA RUSZKOWSKA
    AMELKA z Gangu Łysych - Whippet
  4. MAŁGORZATA TYMCZAK
    ROSA Renmil - Cocker spaniel angielski

GRUPA STARSZA

  1. MARTYNA SAPAŁA
    ULTIMATUM SILVER Matricaria - Yorkshire Terrier
  2. JOANNA SZCZEPAŃSKA
    GEORGIY POBEDONOSETS Pozhar v Kremle - Whippet
  3. AGATA WILCZEWSKA
    MCARENA BLACK SMOOTH Ko-To-Ra - Owczarek szkocki krótkowł.
  4. ANNA WOJEWSKA
    HELENKA D’HIVER Rewelacja z Galicji - Petit Basset griffon vendeen

ZWYCIĘZCA DNIA

1. WIKTORIA SAPAŁA
2. MARTYNA SAPAŁA





Poprzednia strona: Wyniki wystaw
Następna strona: Sędziowie kynologiczni ZKwP O/Bydgoszcz


Wyświetleń: 3708392 © Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz