2016-11-09, 22:50










Klub Spaniela


 





46 Kujawsko-Pomorska Wystawa Psów Rasowych 2008-05-02


Wyniki wystawy:

GRUPA I

  1. OWCZAREK FRANCUSKI - BEAUCERON
    VIATOR Optima Fide
    Wł. Małgorzata Bartoszewska – Kujawa
  2. OWCZAREK SZETLANDZKI
    BLACK DIAMOND Vesca Montana
    Wł. Mirosław Cygan
  3. POLSKI OWCZAREK NIZINNY
    IZBA z Gangu Długich
    Wł. Beata Klawińska

GRUPA II

  1. PINCZER MINIATUROWY
    Malagris KOROLEVA KRASOTI
    Wł. M. Opadjko (Łotwa)
  2. SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY
    DAMA Dyas
    Wł. Andrzej Grabatowski
  3. ROTTWEILER
    Lemmenmaen JUMBO
    Wł. Juha Holmroos, Krista Mandelin (Finlandia)

GRUPA III

  1. BULTERIER
    AFTERTASTE OF TIMAR Anima Villis
    Wł. Aleksandra Jastrzębska
  2. IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER
    BABETTE Ba-Mi-Go
    Wł. Marcin Głowacki, Katarzyna Budasz
  3. AIREDALE TERRIER GINGER Poezja Ruchu Wł. Angelika Żabicka

GRUPA IV

  1. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY
    EMI z Przystani Wodniackiej
    Wł. Beata Żyder
  2. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
    MELEK z Dachu
    Wł. Hanna Maniewska
  3. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY
    Duchwood’s PIERRCE ARROW MS
    Wł. Marina Kovalenko (Rosja)

GRUPA V

  1. SIBERIAN HUSKY
    Arktogea QUEEN of NEIGHT
    Wł. Beata Jasińska
  2. CHOW CHOW
    WISKI BLEK DJALO
    Wł. Jolanta Taujeniene (Litwa)
  3. SAMOYED
    Belyi Volk RUSSIAN GUY FOR VIRTA VALO
    Wł. Ewa Nowak

GRUPA VI

  1. POSOKOWIEC BAWARSKI
    CHOCOLATE Hazba
    Wł. Anna i Małgorzata Cysewskie
  2. GOŃCZY POLSKI
    WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora
    Wł. Stanisław Minakowski
  3. BEAGLE
    MAX MAXIMUS Xandrina
    Wł. Krystyna Trepczyńska

GRUPA VII

  1. SETER IRLANDZKI
    GIPSY z Arislandu
    Wł. Aneta Zmarźlak
  2. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
    UNGREY ANGEL UNO NORINGO
    Auseklis Logins (Łotwa)
  3. ETER ANGIELSKI
    CON AMORE Magenta-In-Blue
    Wł. Agata Pawlak

GRUPA VIII

  1. FLAT COATED RETRIEVER
    MEI DAN TENNESSEE
    Wł. Janette Savolainen, Kristi Bergsten (Finlandia)
  2. LABRADOR RETRIEVER
    Poolebar THAT’S MONTY
    Wł. Sonia Czajor
  3. GOLDEN RETRIEVER
    ARNY z Krasinskych Strani
    Wł. Ewa Szeligowska

GRUPA IX

  1. MOPS
    MARIKA Pomarszczony Skarb
    Wł. Jolanta Walczak
  2. BOSTON TERRIER
    Bright & Brindles FREE SPIRIT
    Wł. S.P. Hartikainen (Finlandia)
  3. PUDEL TOY
    Severny FOXTROT iż Russkogo Dvora
    Wł. Ruslana Dobrovolskaja (Rosja)

GRUPA X

  1. CHART AFGAŃSKI
    CLAMUS SHOW ME HEAVEN
    Wł. Iwona i Sebastian Kurtowicz
  2. WHIPPET
    Meradith NOWA NADZIEJA
    Wł. Agnieszka Nakonieczna
  3. CHARCIK WŁOSKI
    ALIBABA
    WŁ. Kristine i Ingu Gravas (Łotwa)

MEMORIAŁ im. MARII DUBROWINOWEJ
Zw. Rasy - POLSKI OWCZAREK NIZINNY
IZBA z Gangu Długich
Wł. Beata Klawińska

MEMORIAŁ im. TERESY JASZOWSKIEJ
Zw. Rasy – SHIH TZU
BOSS Born to Success
Wł. Jolanta Cytulska

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ WYSTAWY

  1. TERIER SZKOCKI
    MARISS LAGRAS
    WŁ. s. Marchluk (Rosja)
  2. CHART ROSYJSKI BORZOJ
    CLASSIC EMPIRE DREAM FROM FART STABLE
    Wł. Iwetta Cybulska
  3. OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY
    Sunresc Lace CARUSO
    WŁ. Wojciech Wyrzykowski

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR WYSTAWY

  1. SIBERIAN HUSKY
    Arktogea EMMANUELLE
    Wł. Mary Luis Franklyn
  2. SZNAUCER MINIATUROWY BIAŁY
    Eternal Gambler STEP BY STEP
    Wł. Krystyna Toczyłowska
  3. WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY
    UNGEREY ANGEL UNO NORINGO
    Wł. Auseklis Longins (Łotwa)

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN WYSTAWY

  1. WHIPPET
    Meradith IDOL MEGO SERCA
    Wł. Agnieszka Nakonieczna
  2. TERIER SZKOCKI
    OTOKAR ELLI BARONESSA FIKE
    Wł. Evgenij Kzarin, Irina Kononenko (Rosja)
  3. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY STANDARDOWY
    WEGA Wan – Hen
    Wł. Hanna Maniewska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY RAS MYŚLIWSKICH

  1. POSOKOWIEC BAWARSKI
    FIGO Koguci Pazur
    Wł. Radosław Kotowski
  2. SETER IRLANDZKI
    GIPSY FLOWER z Arislandu
    Wł. Aneta Zmarźlak
  3. SPRINGER SPANIEL ANGIELSKI
    BOJAR Acceptarius
    Wł. Katarzyna Tomaszewska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTOWY

  1. SZNAUCER OLBRZYM CZARNY
    Szczurołap z Dalekiej REMUS
    Wł. Krzysztof Pawłowski
  2. OWCZAREK FRANCUSKI – BEAUCERON
    VIATOR Optima Fide
    Wł. Małgorzata Bartoszewska – Kujawa

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH

  1. GOŃCZY POLSKI
    WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora
    Wł. Stanisław Minakowski
  2. POLSKI OWCZAREK NIZINNY
    IZBA z Gangu Długich
    Wł. Beata Klawińska
  3. CHART POLSKI
    INCITATUS Arcturus
    Wł. Dagmara Łączyńska

KONKURS "MŁODY PREZENTER"

Grupa Młodsza
  1. MAŁGORZATA TYMCZAK
  2. ALEKSANDRA SZYDŁOWSKA
  3. ELŻBIETA JEDLIŃSKA
  4. WIKTORIA SAPAŁA

Grupa Starsza
  1. OLGA ZILOTINA
  2. JOANNA SZCZEPAŃSKA
  3. AGATA WILCZEWSKA
  4. MARTYNA SAPAŁA

ZWYCIĘZCA DNIA : OLGA ZILOTINA

NAJPIĘKNIEJSZY PIES 46. KUJAWSKO-POMORSKIEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH
BYDGOSZCZ 2.05 2008 R.


  1. SIBERIAN HUSKY
    Arktogea QUEEN of NIGHT
    Wł. Beata Jasińska
  2. MOPS
    MARIKA Pomarszczony Czar
    Wł. Jolanta Walczak
  3. JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATUROWY
    EMI z Przystani Wodniackiej
    Wł. Beata Żyder






Poprzednia strona: Wyniki wystaw
Następna strona: Sędziowie kynologiczni ZKwP O/Bydgoszcz


Wyświetleń: 3708390 © Związek Kynologiczny Oddział Bydgoszcz Realizacja: Tworzenie stron Internetowych Bydgoszcz